Мюзикли

/Files/images/Буратино.JPG"Буратіно"

Естетико – виховний вплив на школярів в нашій школі здійснюється через: вистави, виставки, філармонію, концерти, проби пера. І через впровадження новітньої форми роботи в нашій школі – мюзиклів.Постановка музичних вистав допомагає розкрити творчий потенціал учнів, виявити творчі особистості і охоплює всіх з 2 – по 11 клас.

Туристичний фестиваль

Однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей, виховання моральних якостей учнів є туристсько-краєзнавча робота. Щорічно, в кінці навчального року, з метою активізації роботи в нашій школі традиційним стало проведення туристичного фестивалю. Цей захід проводиться на свіжому повітрі та передбачає активний і змістовний відпочинок дітей в різних формах.

Фестиваль родинної гостинності

Процес духовно-морального, патріотичного, родинного виховання учнів перед­бачає оновлення їх ставлення до національної і світової ду­ховної спадщини, історії України, традицій, мови, культури, віри, звичаїв, обрядів тому форми і методи обираємо з урахуванням психолого-вікових особливостей та пізнавальних можливостей учнів.Традиційно, на свято Покрови, ми проводимо змагання «Козацькі забави». Під час цих заходів, крім спортивних змагань, передбачаються завдання на знання учнями історії краю, традицій українського народу. З метою розширення уявлень учнів про побут українського народу, уставлені звичаї щодо щедрої гостинності наших пращурів проводимо фестивалі: «У родинному колі», «У корчмі», «Ярмарок». Напередодні класні колективи отримують завдання, приготувати українські страви, підібрати інформацію про склад страви, особливості приготування, традиції частування. Компетентне журі, оцінює приготування і вміння презентувати .

Кiлькiсть переглядiв: 247