Методичний тиждень, присвячений 100-річчювід дня народження В. О. Сухомлинського

З метою вшанування пам’яті, педагогічної праці В.О. Сухомлинського, дослідження і творчості його ідей розвитку, формування, виховання дитини, що сприятиме пошуку ефективних моделей компетентнісно спрямованої освіти «Нової української школи», в початковій школі з 24.09.18 по 28.09.18 пройшов методичний тиждень, присвячений 100 -річчю від дня народження В. О. Сухомлинського.

План проведення методичного тижня присвяченого 100 – річчю від дня народження В. О. Сухомлинського

Розпочався тиждень засіданням ШМО вчителів початкових класів Педагогічним вернісажем, під час якого був проведений круглий стіл – засідання «Школи творчого зростання» по темі «В. О. Сухомлинський в моїй педагогічній діяльності» (з досвіду роботи), переглядом фільму «Василь Сухомлинський». В практичній частині «Забута українська школа В.О. Сухомлинського» було проведене «уявне інтерв’ю з легендарним педагогом».

Учасниками вернісажу були всі вчителі початкової школи. Заняття провели заступник директора з НВР Мізіна Н. І., керівник «Школи творчого зростання» Гореленко В. В., керівник ШМО Семішко Л. І.

/Files/photogallery/1463/фото1.JPG/Files/photogallery/1463/фото2.JPG/Files/photogallery/1463/фото3.JPG/Files/photogallery/1463/фото6.JPG/Files/photogallery/1463/фото4.JPG

Уроки мислення серед природи мають велике пізнавальне, навчальне та виховне значення. Вони сприяють розумовому, мовленнєвому, духовному, розвитку молодших школярів, вихованню в них ціннісного ставлення до природи. Діти вчаться розуміти її, любити її, починають дивитися на неї іншими очима, стають активними її захисниками.

25.09 пройшли уроки мислення в природі. Для них вчителі підібрали цікаві теми: « Хто листочки фарбує », « Всі стеблини, всі рослини починається з рослини », « Осінь щедра, осінь золотава », « Вересневі дивинки», «Жовтий лист під ноги пада», «У гості до вербички», « Казка про осінній листочок», «Складання казки про каштанчик». Під час уроків діти спостерігали за об’єктами природи, фантазували, складали казочки.

Вчителі 1 –х класів Бабенко Л. М., Пісаревських І. А., Тарасова С. В. на уроці «Я досліджую світ» провели екскурсію на шкільне подвір’я, досліджували рукотворні і природні тіла за допомогою органів чуття. « Хто тут живе? Що тут живе?», годину спілкування «Казки під голубим небом».

/Files/photogallery/1463/фото7.JPG

Фото7

Фото8

Фото9

Фото10

Фото11

Фото12

Фото13

26.09. вчителі 4 – х класів Батва С. О., Гореленко В. В. , Михайленко С. Б. провели казковий калейдоскоп за творами В. Сухомлинського (виховна година). Була здійснена подорож у казкову країну, яку створив великий Учитель. Школярі інсценізували казки. Вони перевтілились в улюблених героїв: Зайця, Сонечко, Жука, Солов’я. Гра маленьких акторів у творі «Ледача подушка» викликала велике задоволення.

Фото14

Семішко Л. І. і Батва С. О. провели уроки позакласного читання на тему «Школа добрих вчинків». «Добро творити на землі людині лиш дано». Доброта, чуйність, милосердя пронизує всі твори В. Сухомлинського. Ці почуття були провідною темою уроків позакласного читання.

Фото15

Фото16

Вчителі 3-х класів 27.09. Лютова О. В., Семішко Л. І. провели урок – реквієм «В. Сухомлинський. Людина. Учитель. Солдат.» Показали що, В. Сухомлинський – людина , по - справжньому закохана у свою професію, педагог за покликанням,він сприяв прагненню школярів удосконалювати себе, стати справжнім громадянином України.

Фото17

Фото18

Лютова О. В. провела урок розвитку мовлення «Осінь зачаровує красою».

А учні 2 – х класів, разом Домбровською Н. В. та Говорун Ю. В., Шевченко І.М., Марченко І. Г. зацікавили усним журналом «Казка в гості завітала» Діти цікаво і захоплюючи розповіли про В.Сухомлинського і проінсценували казки.

Фото19

Фото20

Твори В. Сухомлинського люблять читати учні початкової школи. Казочки - це маленькі сценки життя. В рамках фестивалю «Вересневі самоцвіти» учні

4 –Б класу разом з вчителем Гореленко В. В. зустрілися з режисером дитячого лялькового театру «Дивосвіт» Салабутіною М.Р. Був проведений майстер-клас акторської майстерності. Діти відчули атмосферу справжнього театру.

Фото21

Фото22

І закінчився тиждень виставкою дитячих робіт за творами В.О. Сухомлинського та карнавалом казкових героїв. Семішко Л. І. підвела підсумок тижня, а заступник директора Мізіна Н. І. оголосила подяку всім учителям та класам за активну участь у роботі методичного тижня.

Фото23

Фото24

Фото25

Фото26

Фото27

Фото28


ШМО вчителів початкових класів.
Проблема: «Сучасний урок в початковій школі»


Проблема, над якою працює шкільне методичне об'єднання вчителів початкових класів:
"Сучасний урок в початковій школі".
Традиційна пошуково дослідницька конференція
учнів 4 – х класів

26 квітня відбулася традиційна пошуково дослідницька конференція учнів 4 – х класів.

Проектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів. Метод проектів у наш час вважається технологією ХХІ століття, адже дає змогу ефективно формувати в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, інформаційно-комунікативну, загальнокультурну, здоров’язбережувальну, громадянську, соціальну; дає можливість залучати до науково-дослідної та пошукової діяльності, створювати додаткову мотивацію до навчання, а також вже у ранньому віці найбільш повно визначати та розвивати інтелектуальні та творчі здібності дитини.

Під час проектної діяльності, починаючи з молодшого шкільного віку, діти набувають таких вмінь і навичок, як: самостійно знаходити спосіб здобуття знань, критично мислити, формулювати запитання до вчителя з метою отримання інформації, знаходити декілька варіантів розв’язання проблеми, висунення власної гіпотези; в учнів розвиваються прагнення до творчості та саморозвитку, бажання і здатність самостійно вчитися.

Учні застосовують знання, здобуті під час проектної діяльності, на уроках, у всеукраїнських інтерактивних конкурсах, олімпіадах.

Крім того, учні вчаться відстоювати свою власну думку, водночас знаходячи компроміс, підтримувати інших під час виступу. Поліпшуються відносини у колективі.

Метод проектів дає змогу дитині та її вчителеві піднятися на вищий рівень розвитку і повірити у свої можливості.

На конференції учні представили індивідуальні, групові проекти, які виконували під керівництвом класоводів Бабенко Л. М., Пісаревських І. А., Тарасової С. В. Маленькі дослідники гарно презентували свої цікаві роботи.

Учні 4 – А класу представили проекти:
- «Нові назви старих вулиць Світловодська»( Осадчий Б., Зінченко А., Даценко В.)
- «Вражаючі краєвиди озер України» ( Новікова М., Диченко О., Салтиков М., Задніпрянець І.)
- « Дитячі журнали – наші друзі » ( Драч Є.)
- « Зелений одяг мого міста» ( Шаповал Д., Мотя В.)

Учні 4 – Б класу представили проекти:
- « 7 чудес Світловодщини»( Гуртовий О.)
- «Шоколад: корисний чи шкідливий?» (Трубніков М.)
- «Чому греки переїхали в Україну?» (Чентукова Н.)
- «Цікаві факти про волосся» (Савченко М.)

Учні 4 – В класу представили проекти:
- «Хотинська фортеця»( Малюк Т.)
- «Кам'янець-Подільська фортеця» ( Дейнега П.)
- «Острів Хортиця» ( Кузнець Є.)
- «Озеро Світязь» ( Таранова Т. , Хімоненко А.)
- «Озеро Синевир» (Холодюк Т.).


Галерея "Традиційна пошуково дослідницька конференція учнів 4 – х класів 2018"


Шкільний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

__________________________________

З метою пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді учні та вчителі початкових класів взяли активну участь 19.10.2017 року у шкільному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Молодь обирає здоров'яВиставка «Гарбузова родина»
_____________________________

Осінь - чарівна пора, на казку схожа. І все в ній є: достаток, дивовижна і неповторна краса, що надихає людей на творчість.

12 жовтня порадувала око виставка «Гарбузова родина», яка відбулася в початковій ланці. Творчій фантазії учнів, їх батьків та вчителів не було меж. Вони створили оригінальні композиції з овочів, фруктів, листя і квітів. Композиції були різними, але об’єднані темою смачного гарбуза. Усі композиції мали цікаві та незвичайні назви:«Гарбузова родина», «Родичі Гарбузові», «Гарбузове весілля», «Дружна гарбузова сім’я» та інші.

Господарювали на виставці Параска і Палажка. Вони запросили в гості до дітей красуню – Осінь, Гарбуза і всіх його родичів. Діти відгадували загадки, читали вірші, співали «Ходить Гарбуз по городу», пригощалися стравами з гарбуза.


Галерея "Виставка «Гарбузова родина» 2017"


Методичний тиждень, присвячений 99-річниці з дня народження В. О. Сухомлинського

Його душа – не променистий блиск,
Це джерело духовності могутнє,
Вона безсмертна. Ти її торкнись –
І зрозумієш тільки вічне й сутнє.
(В. І. Каюков)

З метою вшанування пам’яті, педагогічної праці В.О. Сухомлинського, дослідження і творчої трансформації його ідей розвитку, формування, виховання дитини, що сприятиме пошуку ефективних моделей компетентнісно спрямованої освіти «Нової української школи», в початковій школі з 25.09.17 по 29.09.17 пройшов методичний тиждень, присвячений 99-річниці з дня народження В. О. Сухомлинського.

План проведення методичного тижня присвяченого річниці від дня народження
В.О. Сухомлинського з 25.09 по 29.09.2017 р.

Розпочався тиждень засіданням ШМО (керівник Бабенко Л. М.) та творчої групи педагогічного зростання під керівництвом Гореленко В.В., під час якого цікаво й змістовно пройшли педагогічні читання на тему: «Педагогічними стежинами В.О.Сухомлинського. Справжня гуманність, яка вона є?»Вчителі опрацювали окремі сторінки праць В.Сухомлинського "Розмова з молодим директором", "Сто порад учителю", "Павлиська середня школа", а в практичній частині засідання створили модель гуманного педагога, для якого психолого-педагогічна компетентність учителя, риси гуманізму є невід'ємною і необхідною складовою його професійної майстерності, а саме:

• ставлення до учня як до особистості, а не як до засобу досягнення дидактичної мети;
• повага до дітей;
• моральність;
• визнання людської гідності й свободи учня;
• почуття власної гідності;
• розвинуте почуття співпереживання;
• "високий дар бачити в дитині добре, вірити в неї".

Галерея "Початок тижня присвяченого В.О.Сухомлинському 2017"

Цього ж дня учні 1 – х класів пілотного проекту провели урок
« Я досліджую світ» на тему: В. О. Сухомлинський « Горобчик і вогонь». "


/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/ФОТО 2.JPG

І нині уроки мислення серед природи мають велике пізнавальне, навчальне та виховне значення. Вони сприяють розумовому, мовленнєвому, духовному, розвитку молодших школярів, вихованню в них ціннісного ставлення до природи. Діти вчаться розуміти її , любити її, починають дивитися на неї іншими очима, стають активними її захисниками.


26.09 пройшли уроки мислення в природі. Для них вчителі підібрали цікаві теми: « Красуня – Осінь », « Осінь – чарівниця », « Осінь щедра, осінь золотава », « Сонце – джерело життя», «Дуб восени», «Людина починається з добра», « Осінні сни клена». Під час уроків діти спостерігали за об’єктами природи, фантазували, складали казочки.
Шукали «Таємниці шкільного подвір’я» і учні 1- х класів пілотного проекту на уроці «Я досліджую світ».

/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/ФОТО 4.JPG

День 27.09 був присвячений вікторинам та конкурсам за творами
В. О. Сухомлинського. Для учнів 3-х і 4 - х класів вчителі Гореленко В.В.,
Батва С. О., Михайленко С. Б., Тарасова С. В. провели цікаву вікторину « під голубим небом» під назвою « Золоті розсипи мудрості».
А учні 2 – х класів, разом з Лютовою О. В. та Семішко Л. І., здійснили на виховній годині захоплюючу « Подорож до світу маленьких казок» педагога – земляка. Домбровська Н. В. та Говорун Ю. В. зацікавили першокласників вікториною «Екологічна стежинка».
/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/61.JPG/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/62.JPG/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/63.JPG/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/64.JPG/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/65.JPG/Files/images/suhomlinskiy_vo_2017/66.JPG
28.09. Під час хвилинки спілкування вчителі провели дослідження за темою «Дивосвіт рідного слова у творах для дітей В. О. Сухомлинського». Вчитель Батва С. О. показала співвідношення між твором і словом, виявила закономірність. Наприклад:твір «Ледача подушка» - лінощі; твір «Іменинний обід» - доброта.
29.09 в 4 – х класах змістовно і цікаво пройшли уроки позакласного читання на тему: « Я люблю тебе, мамо!»( Бабенко Л. М.) та проект « Людина починається з добра» ( Пісаревських І. А.)

Галерея " 29.09.2017 р. пройшли уроки позакласного читання "

Закінчився тиждень «живою» виставкою малюнків за творами В. Сухомлинського та лінійкою, на якій завуч Мізіна Н. І. оголосила подяку всім учителям та класам за активну участь у роботі методичного тижня.

Галерея "Закінчення тижня присвяченого В. Сухомлинському 2017"


План роботи ШМО вчителів початкових класів на 2017-2018 н.р.

Аналіз роботи ШМО вчителів початкових класів за 2016-2017 н.р.

Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Аналіз стану навчально-виховного процесу в початковій школі за 2014-2015 навчальний рік.

План роботи ШМО вчителів початкових класів на 2015-2016 н.р.

Зміни, внесені до нової редакції навчальної програми з української мови для 1-3 класів

Зміни, внесені до нової редакції навчальної програми з літературного читання для 1-3 класів

Зміни, внесені в нову редакцію навчальної програми з математики для 1-3 класів

Зміни, внесені в нову редакцію навчальної програми з природознавства для 1-3 класів

Зміни,внесені в нову редакцію навчальної програми предмета «Я у світі» для 3 класу

Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи на 2016- 2017 н.р.

Тиждень математики - 2016

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9258.JPG

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

Одним із найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

З 11.04 по 15.04.2016р. у школі проходить тиждень математики початкових класів.

План проведення методичного тижня початкової школи " Фестиваль методичних ідей щодо формування математичної компетентності"
Понеділок розпочався з методичної оперативки та засідання творчої групи "Пошук" під керівництвом Шевченко І.М.
З вівторка цікава математика опанувала весь простір початкової школи.

У рамках методичного тижня 25 найталановитіших учнів 3-4 класів взяли участь у математичній олімпіаді. Місця серед учнів 3-х класів розділились таким чином: І місце - Яременко Максим - 3-А клас, Осиченко Крістіна - 3-А клас, ІІ місце - Батва Марина 3-В клас, Шмаков Єгор - 3-Б клас, ІІІ місце - Дорофеєва Анастасія - 3-Б клас, Татарчук Анна - 3- В клас. Місця серед учнів 4-х класів розділились таким чином: І місце - Спіріна Аліса - 4-Б клас, Слуцький Андрій - 4-В клас, ІІ місце - Кабачок Софія - 4-Б клас, Розпутня Софія - 4-Б клас, ІІІ місце - Костенко Ярослава - 4-А клас, Мамонтов Єгор - 4-В клас.
Відповідно плану проведення математичного тижня початкових класів було проведено ряд відкритих уроків математики з використанням ІКТ. У 2-Б класі "Складання таблиці множення числа 8. Розв'язування задач на 2 і 3 дії.", вчителька Пісаревських І.А., у 3-Б класі "Вправи і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій", вчителька Марченко І.Г., у 4-Б класі "Множення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Задачі на знаходження числа за двома різницями", вчителька Семішко Л.І. За допомогою цих уроків вчителі привчають дітей до організованого, систематичного здобуття знань, виховують допитливість, працелюбність. Всі колеги продемонстрували компетентність щодо впровадження інноваційних підходів до різних етапів уроку і нових видів технологій у навчанні. Продемонструвавши свою роботу під час уроків, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи - талановиті, розумні, активні і допитливі.
/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9242.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/IMG_20160412_083848.jpg/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9238.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/IMG_20160412_080628.jpg
На засіданні круглого столу, яке відбулося в середу, вчителі: Михайленко С.Б., Лютова О.В., Батва С.О. поділилися досвідом роботи. А Марченко І.Г. провела майстер-клас "Робота в групах на уроці математики під час розв'язання задач".

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9259.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9264.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9269.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9273.JPG

Математика вимагає уяви та інтуїції, спонукає до дослідження, сприяє розвитку інтелекту і формуванню таких рис характеру учня, як акуратність, вміння долати труднощі, доводити розпочату справу до кінця. Велике значення має зацікавленість учнів. А цьому сприяє залучення їх до активної пізнавальної діяльності.
В рамках цього тижня у четвер відбувся ряд позакласних заходів, в яких взяли участь учні початкових класів: "Математична подорож" - 1-А клас, вчитель Батва С.О., "Математичний КВК" - 1-Б клас, вчитель Гореленко В.В., КВК "У світі математики" -1-В клас, вчитель Михайленко С.Б., "Математичний турнір" відбувся серед учнів 3-Б класу, вчитель Шевченко І.М. та учнів 2-А та 2-В класів, вчителі Тарасова С.В. та Яніна Л.О., у цікаву подорож країною "Математика" вирушили учні 3-В класу, вчитель Козенко В.В., "Математичний переполох" був у 4-А класі, вчитель Лютова О.В., "Математичний аукціон" у 4-В класі, вчитель Говорун Ю.В.

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9288.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSC07310.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSC07317.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9363.JPG

У п’ятницю підсумували роботу динамічної виставки «Математичний калейдоскоп», яка поповнилася творчими роботами учнів на тему: «У країні геометрії». Учні виконували різноманітні композиції з геометричних фігур. Всі учасники показали творчість, фантазію. Роботи вийшли чудові.

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9279.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9384.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9385.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/P1080032.JPG

В цей же день школу відвідали маленькі вихованці ДНЗ №12 зі своїми вихователями. Для них провели екскурсію з метою розширення, збагачення знань про школу, показали фрагменти уроків у 1-х класах, динамічну виставку «Математичний калейдоскоп».

/Files/images/shmo_pochatkov/P1080034.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/P1080030.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/P1080020.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/P1080022.JPG

Закриття тижня математики відбулося проведенням урочистої лінійки. Переможці конкурсів та олімпіад були відзначені грамотами та подяками.

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9395.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9415.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9404.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9391.JPG

Всі проведені заходи були пізнавальними та емоційно насиченими, сприяли успішному розв’язанню цілого спектру дидактично-розвивальних завдань. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом.
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.

Наукова конференція 2016

28 квітня 2016 року пройшла наукова конференція в початковій школі.
Метод пошукової роботи учнів постійно в центрі уваги дидактів і психологів, які проводять дослідження з різних аспектів розвиваючого навчання. Доведено, що проблемно-пошукова робота відіграє велику роль у формуванні і розвитку навчальних умінь, вихованні волі, пізнавального інтересу, навичок колективної праці. В ній виявляється індивідуальність кожного учня, формується їхній інтелект і характер. Усе це сприяє засвоєнню глибоких і міцних знань. Тому, проблема пошукової роботи учнів як ефективного методу формування вміння вчитися, навичок самоосвіти є актуальною. Саме тому, традиційно в СЗШ №7 проводиться наукова конференція серед учнів четвертих класів.

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9471.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9450.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9451.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9452.JPG

Учні з інтересом і задоволенням беруть участь у створенні творчих проектів, комп’ютерних презентацій. Діти самостійно підбирали матеріал, використовуючи вміння і навички роботи в Інтернет-мережі та з комп’ютером. Створивши проект у вигляді комп’ютерної презентації, учні із задоволенням захищали його на конференції. Під час цієї роботи учні не тільки поширювали свої знання, але й розвивали та удосконалювали навички роботи з комп’ютерними технологіями. Створення проектів не є обов’язковим домашнім завданням для учнів, це робота, на яку надихають учнів теми уроків, їх особлива зацікавленість і бажання розширити свої знання з тієї чи іншої теми.
Під керівництвом класоводів четвертих класів: Лютової О.В., Семішко Л.І., Говорун Ю.В. маленькі науковці експериментували, дізнавались про щось нове, презентували свої роботи.
Учні 4-А класу опрацьовували різні теми, досить творчо і науково розкрили їх, а саме:
- Костенко Ярослава «Катерина Білокур. Квітка душі»;
- Ткаченко Анна «Комп’ютерні ігри»;
- Ковальчук Дар’я «Найнебезпечніші тварини світу».

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9473.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9444.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9445.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9448.JPG

Проявила себе команда учнів 4 – Б класу, а саме:
- Ткаченко Ксенія «Які бувають школи»;
- Фоменко Олександра «Подорож до країни книг»;
- Спіріна Аліса «Місто на скелястих берегах річки Тясмин».

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9483.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9453.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9457.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9461.JPG

Цікаво і змістовно презентували свої проекти учні 4-В класу, а саме:
- Кулик Руслана «Справжні українські вишиванки»;
- Cлуцький Андрій «Найкрасивіші місця планети»;
- Чорновол Сергій «Парад квітів».

/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9476.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9462.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9465.JPG/Files/images/shmo_pochatkov/DSCN9467.JPG

Відзначення 95-річниці з дня народження В.О.Сухомлинського

Методичний тиждень початкової школи
«Фестиваль педагогічної творчості з реалізації освітньої галузі «Суспільствознавство»»

Наукова конференція 2017 серед учнів 4-х класів

Аналіз роботи ШМО вчителів початкових класів
за 2017-2018 навчальний рік

Кiлькiсть переглядiв: 177