/Files/images/shmo_matematika/MEDIA.jpg Проблема, над якою працює шкільне методичне об’єднання вчителів математики, інформатики, фізики:
"Організація співпраці вчителів та учнів в умовах інформаційно-освітнього простору".


Звіт ШМО вчителів математики, фізики, інформатики щодо роботи над проблемою школи «Створення сучасного освітнього простору як необхідної передумови компетентнісного підходу до навчання та виховання учнів».Методичні рекомендації щодо викладання математики у 2017-2018 навчальному році.


Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2017-2018 навчальному році.


Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ МОН №704 від 22.06.2016р.)


Методичні рекомендації щодо викладання фізики у 2017-2018 навчальному році.


Тематики засідань ШМО математики, інформатики, фізики на 2016-2017 навчальний рік.

Робота в період між засіданнями на 2016-2017 навчальний рік.

Організація навчально-виховного процесу з математики, інформатики, фізики та астрономії в СЗШ № 7, 2016-2017н.р.

Робота з обдарованими дітьми.

Контроль за якістю навчальних досягнень учнів у 2016-2017 навчальному році.

Аналіз роботи ШМО математики, інформатики, фізики за 2016-2017 навчальний рік.

Виступ вчителів математики, інформатики, фізики та астрономії на засіданні творчої групи Школи педагогічної майстерності "Креатив" до 203 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Неможливо бути математиком,
не будучи в той же час поетом у душі
С. Ковалевська

Наука і мистецтво поєднує прагнення до пізнання і творчості. Вони належать до людської цивілізації, а тому збагачують одне одного.
Розум і душа, інтелект і натхнення, математика і поезія – це два крила нашої долі, які несуть нас до щастя. Вони не можуть не захоплювати своєю витонченістю і красою. Недарма відомий математик О. Казанцев сказав: "Математика-пісня розуму”
Які тільки прекрасні поезії подарували людству Тарас Шевченко, та багато-багато інших поетів! Їхні твори перекладено багатьма мовами світу. Ми пропонуємо вам переклад поезії Тарас Шевченка «Садок вишневий коло хати», на математичну мову!

Садок вишневий коло хати
Хрущі над вишнями гудуть,
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають ідучи дівчата,
А матері вечерять ждуть
13 9 48
15 8 43
512 38
16 30 23

Ми сподіваємось, що за допомогою наведених прикладів, нам вдалося переконати скептиків в тому, що література і математика—це два могутніх знаряддя пізнання світу, частиною якого є й сама людина. Не протистояння, а поєднання мистецтва і науки вносить гармонію і красу у світ! Будьте різнобічно освіченими!

Проникаючи в зоряні далі,
В таємниці земної кори,
Математика всіх закликає:
Ти міркуй, фантазуй і твори!

_________________________________________

Цікаві факти із життя Т.Г.Шевченка
Два генія
Інтерактивна карта об'єктів присвячених Тарасу Шевченку

Телеканал «Інтер» та інформаційний портал «Подробиці» створили першу інтерактивну карту об‘єктів, присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку. Проект «Світ Шевченка» запущено до 200-річчя з дня народження поета. На інтерактивній мапі відмічено 1060 пам‘ятників Кобзареві, міста, села, вулиці, музеї, навчальні заклади, театри, названі на його честь. Ці об‘єкти знаходяться у 32 країнах на різних континентах.

****************************

Карта українських топонімів, пов'язаних із Т.Шевченком

/Files/images/shmo_matematika/karta-toponimiv.png 03.03.2017 Напередодні шевченківських днів у мережі оприлюднено інтерактивну карту українських топонімів, пов’язаних із Тарасом Шевченком.
Роботу з дослідження топонімів і складання карти виконав Станіслав Свідлов із Запоріжжя.
Карту створено на основі даних із “Реєстру адміністративно-територіального устрою”.
У Реєстрі зафіксовано 10 967 топонімів на честь Тараса Шевченка. З них вулиць – 9472, провулків – 1178, площ – 39, проспектів – 25, в’їздів – 24, бульварів – 20, тупиків – 20, майданів – 8, районів у містах – 7, кварталів – 6, проїздів – 5, скверів – 2, парків – 2.
З населених пунктів названо одне місто, 145 сіл, 2 селища міського типу, 9 селищ. Окрім цього, в реєстрі досі значаться два ліквідованих села.
Серед регіонів на першому місці за кількістю назв Київська область зі 799 топонімами. До статистики Київської області не увійшли топоніми Києва (11), який має особливий і не є частиною Київської області. Найменше шевченківських топонімів у Автономній Республіці Крим – 96. Один топонім на есть Шевченка зафіксовано в Севастополі.
Декада учителів математики, інфоматики, фізики-2016

Кiлькiсть переглядiв: 58